Kontakt

ENDURANCE Sp. o.o.
ul. Daniłowskiego 9
42-216 Częstochowa
NIP 9492203126
Oferta systemów serwowania soków:
Marek Mieczkowski
m.mieczkowski@endurance.net.pl
tel. kom. 665 444 065
 
Serwis techniczny:
Mariusz Kukuła
serwis@endurance.net.pl
tel. kom. 607 444 855

Produkty Nektar Natura to wysoka jakość i doskonały, naturalny smak owoców. Naszym celem nie jest smak gotowanego (pasteryzowanego) soku jaki znamy z kartonu ale zbliżenie naszego finalnego produktu do smaku i konsystencji świeżo wyciśniętych owoców. Rozwiązanie jest wyjątkowo proste w użyciu i cieszy się coraz większą popularnością na polskim rynku.

- Endurance Sp. z o.o., Krzysztof Bańbura -

Zamówienia bieżące:
Biuro Endurance
biuro@endurance.net.pl
tel./fax: +48 (34) 38 78 688
tel. komórkowy: 537 777 757
Bieżąca obsługa urządzeń:
Polska południowo-zachodnia
Marek Mieczkowski
m.mieczkowski@endurance.net.pl
tel. komórkowy: 536 444 656

Polska północno-wschodnia
Daniel Melchior
d.melchior@endurance.net.pl
tel. komórkowy: 570 488 000

Polska północna
Tomasz Gumowski
t.gumowski@endurance.net.pl
tel. komórkowy: 570 488 000

Polska zachodnia
Bartosz Chmielewski
b.chmielewski@endurance.net.pl
tel. komórkowy:

Formularz ofertowy

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane